kop

Uitslagen:

Crosscountryloop Friens

Rang    Tijd      Startnummer   Naam Woonplaats Club
1          29,12   142                 Johannes van Raalte Dearsum
2          29,20   138                 Pieter Talsma Mantgum Athleta
3          30,12   154                 Ynse Stienstra Wergea
4          31,53   152                 Doeke van der Weide Dedemsvaart
5          32,15   137                 Richard de Graaf Mantgum
6          32,54   112                 Peter Sinnema Wergea
7          34,44   123                Engbert van der Weide Jirnsum
8          35,06   101                Henk van Vilsteren Wergea Athleta
9          35,51   115                 Maaike Hornstra Jellum SV Friesland
10        36,45   108                 Thys Visser Grou Athleta
11        36,54   113                 Miranda Hornstra Wergea SV Friesland
12       37,10   121                 Durk Reinsma Wergea Athleta
13       37,41   124                 Rinke de Jong Leeuwarden SV Friesland
14       37,41   127                 Hessel de Boer Leeuwarden SV Friesland
15       37,58   122                 Anne Miedema Grou Athleta
16       38,20   141                 Richard van Dijk Reduzum
17       38,35   116                 Tetje Wassenaar Elsloo
18       39,01   148                Jeen Brinksma Friens
19       39,38   107                Pieter van der Bij Jirnsum Athleta/SV Friesland
20       40,09   145                Harm Langeveld Grou Athleta
21       42,36   109               Jan Veenstra Nes Athleta
22       43,50   136               Margriet Wissmann Reduzum
23       44,35   105               Otto de Boer Leeuwarden SV Friesland
24       44,35   114                Ronald Hoekstra Reduzum
25       44,38   125                Michiel Galama Jirnsum
26       44,39   144                Sjoerd Hofstee Friens
27       44,39   104                Sarina Jannes Leeuwarden SV Friesland
28       44,45   129                Marijke Kuypers Leeuwarden
29       44,45   130                 W. van Seijen Leeuwarden
30       44,55   128                Inge Helder De Knipe AV Heerenveen
31       46,37   117                Jan Feenstra Leeuwarden SV Friesland
32       46,42   140               Chris Loonstra Reduzum
33       47,00   139               Anneke Regnerus Marrum SV Friesland
34       47,00   146               Marc van Gelder Leeuwarden AV Lionitas
35       47,54   103               Fetsje Reinsma Wergea Athleta
36       48,34   149               W. Galama Friens
37       48,55   134              Jeannet Nagtegaal Grou Athleta
38       49,10   126               Els Brandsma Friens
39       49,39   102               Siemie Reinsma Wergea Athleta
40       50,56   150               J. de Boer Friens
41       50,57   132               Hilda Meijerhof Appingedam
42       51,53   135               Oda Sonsma Grou Athleta
43       52,18   151               Alies van der Weide Dedemsvaart
44       52,31   153               Anne Marijn ten Kley Friens
45       52,34   143               Herman ten Kley Friens
46       54,34   147               Sybren Bergsma Friens
47       54,52   120               Dennis Bornebroek Oude Bildtzijl
48       54,52   119               Marjan Boonstra Oude Leye
49       55,31   110               Sietske Hijlkema Friens
50       58,43   106              Sietske van der Bij Jirnsum SV Friesland
51       58,59   118              Jurjen de Vries Grou Athleta
52       59,25   111              Theo Runia Leeuwarden SV Friesland
53       59,40   133             Bianca de Vries Grou Athleta
54       59,41   131              Hendrika Vis‐ de Ruiter Grou Athleta

 

Uitslagen {halve} Marathon van Sneek 24-06-2017

Marathon
Lieneke de Jong Goris 3:58:31
Anne Miedema 4:47:42
Durk Reinsma 4:55:29

Halve Marathon
Pieter Talsma 1:27:32
Ate Bijlsma 1:39:43
Peter Sibma 1:40:24
Henk van Vilsteren 1:47:59
Pieter van der Bij 1:56:40
Klaske Post 2:03:42
Jan Veenstra 2:07:48
José Baas-Zondag 2:18:22
Jannie van Vilsteren 2:20:39
Siemie Reinsma 2:35:33
Fetsje Reinsma 2:35:33
Tini van Vilsteren-Talsma 2:47:55

Lus van Akkrum 7 juni 2017

Ate Bijlsma 48.54
Tsjerk-Sake Castelein 53.53
Henk van Vilsteren 59.31
Durk Reinsma 1.08.31
Jan Veenstra 1.08.09
Siemie Reinsma 1.15.24

Loop Leeuwarden 2017!

5 km
Barbara Zuidema 37:02
Janine Jelsma 37:03

10 km
Henk van Vilsteren 48:45
Jannie van Vilsteren 59:10
Tini van Vilsteren-Talsma 1:11:46

Halve Marathon
Pieter Talsma 1:31:44

Twirreloop 2017
23 leden van Athleta Grou hebben meegedaan.

15,9 km
Peter Talsma 1.00.31
Ate Bijlsma 1.09.00
Tsjerk-Sake Castelein 1.11.08
Suleman Scherif 1.16.36
Henk van Vilsteren 1.18.39
André van Dijk 1.19.24
Thys Visser 1.21.40
Durk Reinsma 1.29.44
Klaske Post 1.30.55
Roelof de Vries 1.37.30
Siemie Reinsma 2.04.19
Tini van Vilsteren-Talsma 2.04.19

10,1 km
Jan Veenstra 56.36
Fred van Vilsteren 59.35
José Baas-Zondag 1.01.13
Bianca de Vries 1.15.52
Hieke Stobbe 1.15.52

5,8 km
Douwe Ybema 29.19
Pieter van de Bij 27.51
Jeltsje Brouwer 35.11
Dorien Risselade 35.29
Jurjen de Vries 41.13
Jantsje van Vilsteren 44.00

Uitslagen van de Mûzeloop 26-04-2017

10 KM

Pieter Talsma 37.46
Ate Bijsma 38.24
Peter Sibma 40.56
Tsjerk-Sake Castelein 41.52
Sherif Suleman 46.35
Henk van Vilsteren 49.09
Durk Reinsma 49.33
Anne Miedema 53.43
Klaske Post 56.33
Fetsje Reinsma 1.07.21
Siemie Reinsma 1.07.21
Tini van Vilsteren-Talsma 1.13.21

8 KM
Lieneke de Jong-Goris 39.21
Fred van Vilsteren 46.21
Jeannet Nagtegaal 48.36
Els v/d Wal 49.33
Tea Methorst 49.33
Oda Sondsma 50.21
Marijke de Jager 59.54

5 KM
José Meijer 34.41
Janine Jelsma 37.43
Barbara Zuidema 37.43


Merenloop zondag 12-03-2017

Loopschool 5 km
Siemie Reinsma 28:38 (Trainer Loopschool)
Tineke Hooijsma 31:34
Jantsje Huizinga 31:42
Jose' Marcus-Meijer 32:03
Marijn Neuman 33:17
Ruurdsje Jansma 35:41
Hieke Stobbe 35:42
Bianca de Vries 35:42
5 km
Ida de Boer 29:40
Marijke de Jager 31:49
Jurjen de Vries 32:55
Barbara Zuidema 36:30
Janine Jelsma 36:30
10 km
Andre van Dijk 00:48:11
Tom Brouns 00:54:06
Ida Hoekstra 00:59:28
Jannie van Vilsteren 01:00:37
Jose' Baas-Zondag 01:01:43
Eelco Fokkema 01:03:44
Tini van Vilsteren-Talsma 01:14:28
14 km
Ate Bijlsma 00:57:49
Peter Sibma 00:59:01
Tsjerk-Sake Castelein 01:06:54
Lieneke de Jong-Goris 01:10:11
Suleman Sherif 01:12:02
Durk Reinsma 01:12:25
Anne Miedema 1:12:52
Henk van Vilsteren 01:14:12
Piet van der Bij 01:15:56
Douwe Ybema 01:19:37
Haye Talsma 01:23:09
Jan Veenstra 01:28:09
Klaske Post 01:25:42
 

Douwe Kleefstraloop zondag 08-01-2017
10 EM
Anne Miedema 1:26:27
10 KM
Jannie van Vilsteren 1:04:17

3e Horror Winterloop zondag 08-01-2017
8,9 KM
Pieter Talsma 33:46
Piet van der Bij 42:59

Egmond Halve Marathon zondag 08-01-2017
Peter Sibma 1:29:41
Ate Bijlsma 1:31:35
Lieneke de Jong-Goris 1:59:07

 

Silvesterloop Poppenwier 31-12-2016
5 km (5,13)
Jurjen de Vries 35:48

Oliebollenloop Gorredijk 31-12-2016

4 mijl (6,44 km)
Fred van Vilsteren 38:24

10 km
Pieter Talsma 37:32
Ate Bijlsma 39:13
Peter Sipma 39:18
Piet van der Bij 49:25
Ida Hoekstra 59:12
Henk van Vilsteren 55:04
Tini van Vilsteren-Talsma 1:10:14

 

Adventurerun Ameland 17-12-2016

10 km
Els van der Wal 1:01:46
Ida Hoekstra 1:03:37
Jeannet Nagtegaal 1:06:46
Oda Sonsma 1:06:12


21 km Halve marathon
Pieter Talsma 1:28:35
Peter Sibma 1:30:23
Ate Bijlsma 1:32:52
Klaske Post 2:07:34

 

Berenloop 2016

Kleintje Berenloop 10 km
Siemie Reinsma 1.05.33
Tini van Vilsteren-Talsma 1.09.25

Halve marathon 21,1 km
Pieter Talsma 1.27.39
Ate Bijlsma 1.29.52
Peter Sikma 1.30.16
Piet Sikkema 1.39.46
Pieter van der Bij 1.56.31
Klaske Post 2.07.51
Marijke de Jager 2.38.08

Marathon 42'2 km
Lieneke de Jong-Goris 4.06.16
Henk van Vilsteren 4.12.58
Durk Reinsma 4.24.34

Noorderfitrun 1 oktober 2016
10 km
Pieter Talsma 40.22
Tini van Vilsteren-Talsma 1.16.27

De Centrale Asloop van 24 september 2016
10 km
José Baas 1.07.27
Ida Hoekstra 1.03.24

Halve marathon
Lieneke de Jong 1.52.51
Peter Sibma 1.39.45
Ate Bijlsma 1.36.28

Coopertest 21 sept 2016

  1995
29 nov
coopertest
1996
23 okt
3 km
1997
september
Coopertest
1998
september
200 m baan
2002
4 sept
coopertest
2 km 2008
12 nov
coopertest
2012
3 sept
5  km
2012
10 sept
coopertest
2016
21 sept
coopertest
Annie Andringa 2777       2520   2450     2300
Jose Baas 2281     0:43         1969 1985
Ate Bijlsma             3150 18:15 3095 2980
Tjerk Castelein             3000 20:25   2920
Ida Hoekstra         2310 10:15 2100     2025
Anne Miedema   10:01 3200 0:29   7:52   23:50   2405
Siska Ravensbergen             2400      
Durk Reinsma                 2445 2605
Fetsje Reinsma   15:58             2015  
Siemie Reinsma   16:28   0:40 2395 10:15        
Martha Sjoerdsma 2779 15:13     2520 9:31 2450   2415 2300
Haye Talsma 2824       2810 8:20 2750 23:25 2530  
Pieter Talsma   11:05 2915   3400     19:15 3090  
Jan Veenstra   11:59     2600 9:27     2450 2270
Jurjen de Vries 2551 13:45 2635             1655
Els v.d. Wal           9:19        
Douwe Ybema               22:45 2610  
Renske Bultstra                 2440  
Tjepke Stelwagen               23:40 2435  
Harm Zwier               25:40 2425  
Harm Langeveld               25:41 2360  
Janet Nachtegaal               27:00 2255 2020
Klaske Post               23:52 2220 2260
Thea Methorst                 2000 2025
Oda Sonsma               28:34 1960 2010
Piet Sikkema                   2710
Lieneke de Jong-Goris                   2680
Henk van Vlisteren                   2635
Andre van Dijk                   2560

 

Fish Potato Run 8 mijl (12,8 km) 10-09-2016

Henk van Vilsteren 1.09.31
Tini van Vilsteren-Talsma 1.32.57

Slachtemarathon 4-6-2016 (42 km)

Pieter Talsma 3.24.12
Ate Bijlsma 3.30.47
Peter Sipma 3.44.46
Tsjerk-Sake Castelein 4.20.48
Lieneke de Jong-Goris 4.23.22
Durk Reinsma 4.28.37
Klaske Visser-Post 4.51.02

De Lus van Akkrum 01-06-2016
12 km (lange lus)
Haye Talsma 1.08.59
Suleman Sherif 1.09.03
Jose Baas-Zondag 1.17.44
Tini van Vilsteren-Talsma 1.28.32

7 km (korte lus)
Oda Sonsma 44.03

LoopLeeuwarden 22 mei 2016

Halve Marathon
Pieter Talsma 1.26.17
Tsjerk-Sake Castelein 1.37.48
Chantal Valkema 2.21.14

10 km
Henk van Vilsteren 00.50.54
Tini van Vilsteren-Talsma 01.07.04
Janine Jelsma 01.18.41
Barbara Zuidema-van der Leest 01.18.47

5 km
Anne Kooistra 33.55

Twirreloop 11 mei 2016

15,9 km
Peter Sibma 1.04.26
Ate Bijlsma 1.06.26
Henk van Vilsteren 1.21.05
André van Dijk 1.21.57
Klaske Visser-Post 1.34.25

10 km
Pieter van der Bij 50.19
Anne Miedema 52.53
Aukje Agema 56.08
Jeltsje Brouwer 1.01.38
Oda Sonsma 1.03.00
Tini van Vilsteren-Talsma 1.11.28

5,8 km
Ida de Boer 36.53
Hendrika Vis 37.08
Jurjen de Vries 39.44
Janine Jelsma 43.01
Barbara Zuidema-van der Leest 43.10

9-4-2016 Exmorra
21,1 km

Ate Bijlsma 1 ste prijs 1.28.51


30-4-2016 Langste straatloop van Nederland
35 km

Ate Bijlsma 2.47.58
Peter Sibma 2.56.25

30 km
Lieneke de Jong-Goris 2.39.54
Tsjerk-Sake Castelein 2.41.00

Koningsloop 27-04-2016,
uurloop

Pieter vd Bij 11km 890 meter
Sietske vd Bij 8 km 556 meter
Anne Miedema 11 km 830 meter
Durk Reinsma 11 km 856 meter
Suleman Sherif 12 km 230 meter
Thea Methorst 9 km 892 meter
Els vd Wal 9 km 892 meter
Marijke de Jager 9 km 930 meter
Oda Sonsma 9 km 656 meter
Jeltsje Brouwer 9 km 148 meter
Mirjam Veltman 9 km 145 meter
Lieneke de Jong 12 km 680 meter
Jurjen de Vries 8 km 460 meter
Tsjerk Sake Castelein 13 km 300 meter
Pieter Talsma 14 km 780 meter
Ate Bijlsma 14 km 780 meter
Piet Sikkema 12 km
Martha Sjoerdsma 10 km 970 meter

Condensloop 2 april 2016 te Leeuwarden

5 km
Siemie Reinsma 30.37
Tini van Vilsteren-Talsma 32.16
Anne Kooistra 32.52
Nieske Kooistra 41.33
Alie Kooistra 41.33

10 km
Pieter van der Bij 49.57
Chantal Valkema 52.08
Thea Methorst 54.09
Oda Sondsma 1.03.45
Janine Jelsma 1.20.22
Barbara Zuidema 1.20.26

Halve Marathon
Pieter Talsma 1.25.22
Ate Bijlsma 1.27.49
Tsjerk Sake Castelein 1.34.55

Merenloop 13 maart 2016

5 km (loopschool 2015- 2016)
Tom Brouns 27.09
Anna Meijer 23.52
Rebecca van Loon 28.29
Dorien Risselada 29.18
LarrisaWestra 30.35
Hendrika Vis de Ruiter 30.58
Yda de Boer 31.05
Merel Jagersma 31.05
Simone Boonstra 31.40
Roos damstra 31.58
Jose Meijer 32.29
Nieske Kooistra 37.40
Alie Kooistra 37.45

5 km
Jurgen de Vries 32.12
Tini van Vilsteren-Talsma 33.21

10 km.
Pieter vd Bij 50.46
Harm Langeveld 52.57
Harm Zwier 53.18
Eelco Fokkema 58.18
Anne Kooistra 1.05.41
Chantal Falkema 53.24
Janine Jelsma 1.17.13
Barbara Zuidema 1.17.13

14 km
Ate Bijlsma 57.56
Peter Sibma 58.03
Pieter Talsma 58.51
Tjerk Sake Castelein 1.03.58
Sherif Suleman 1.11.25
Andre van Dijk 1.11.25
Obe Veltman 1.12.01
Henk van Vilsteren 1.12.41
Durk Reinsma 1.12.44
Anne Miedema 1.13.27
Piet Sikkema 1.14.13
Lieneke de Jong Goris 1.10.33
Mirjam Veltman 1.35.37

Bonifatiusloop Dokkum, 19-03-2016

Halve marathon
Pieter Talsma 1:26:48
Lieneke Goris 1:47:48 (4e prijs) 4e vrouw

10 km
Pieter van der Bij 50:40

Rondje Goutum, 06-03-2016
30 km
Peter Sibma 2:09:26
Ate Bijlsma 2:10:22
Pieter Talsma 2:10:51

10 Engelse mijl (16,1 Km)
Tsjerk-Sake Castelein 1:15:33

10 km
Henk van Vlisteren 48:37

4 Engelse mijl (6,4 km)
Pieter v/d Bij 32:11
Tini van Vilsteren-Talsma 47:17


Leeuwarden-Marsum-Leeuwarden, 07-02-2016
10 km
Henk van Vlisteren 50.08

5 km
Chantal Valkema 25.55
Tini van Vlisteren-Talsma 35.06

Douwe Kleefstraloop, 03-01-2016
5 km
Henk van Vilsteren 24.31
Tini van Vlisteren-Talsma 37.27

Uurloop Leeuwarden, 06-12-2015

Henk van Vilsteren 11545
Anne Miedema 11487
Tini van Vlisteren-Talsma 8144

Hoge Veluweloop, 11-10-2015

21 km
Piet Sikkema 1.46:21
Durk Reinsma 1.49:39
Henk van Vilsteren 1.49:40

10 km
Aukje Agema 54:03

5 km
Siemie Reinsma 32:40
Janine Jelsma 34:28
Tini van Vilsteren-Talsma 35:09
Barbara Zuidema 36:47

Burgumrun, 13-9-2015

10 Engelse mijl
Ate Bijlsma 1:07:24
Pieter Talsma 1:07:26
Tsjerk Sake Castelein 1:14:08
Henk van Vilsteren 1:22:27

5 kilometer
Pieter van der Bij 25:55
Tini van Vilsteren-Talsma 35:01
Barbara Zuidema 39:01
Janine Jelsma 39:02


Twirreloop Wijtgaard, 6-5-2015

15,2 KM
Ate Bijlsma 1.03.09
Pieter Talsma 1.04.05
Anne Miedema 1.16.42
Jelle Bakker 1.17.08
Durk Reinsma 1.17.30
Andre van Dijk 1.20.02
Piet Sikema 1.26.34 autotje


10,2 km
Thea Methorst 57.57
Jeannet Nagtegaal 58.47
Els van der Wal 58.46
Jose Baas 58.40
Jeltsje Brouwer 1.03.49
Oda Sonsma 1.03.52
Maaike Greydanus 1.10.06


5,8 km
Pieter van der Bij 28.44
Jurjen de vries 40.13

Merenloop 8-3-2015
5km
Aukje Agema 27.45
Jannie v. Vilsteren 27.53
Anne Kooistra 29.05...
Maaike Greidanus 29.41
Siemie Reinsma 30.59
Jurjen de Vries 31.21
Patricia Robijn 33.42
Janine Jelsma 35.14
Barbara Zuidema 35.15
Jacoba Minkes 36.26

10 km
Henk v. Vilsteren 50.33
Pieter vd Bij 51.50
Harm Zwier 52.12
Harm Langeveld 52.49
Marijke de Jager 1.03.49

14 km
Pieter Talsma 56.52
Peter Sibma 57.16
Tsjerk Sake Castelein 1.04.57
Ate Bijlsma 1.06 02
Anne Miedema 1.11.37
Piet Sikkema 1.12.03
Lieneke de Jong Goris 1.12.30
Andre van Dijk 1.13.40
Durk Reinsma 1.16.21
Jose Baas 1.27.10

Schoorl 08-02-2015

30 km
Ate Bijlsma 2:08:01
Pieter Talsma 2:08:36
Peter Sibma 2:11:48
21 km
Jose Baas-Zondag 2:08:39

Berenloop 2014

Pieter Talsma 3.28.36 op de hele marathon

21 km
Ate Bijlsma 1.24.58
Peter Sibma 1.31.01
Piet Sikkema 1.50.30

Fytrisloop Zwaagwesteinde. 20,4 km
Ate Bijlsma 1.28 .06
Pieter Talsma 1.29 .23

 

Wytgaard, Twirreloop 7-5-2014

15 km
Peter Sibma 1.02.12
Ate Bijlsma 1.02.40
Tsjerk Sake Castelein 1.08.02
Andre van Dijk 1.19.40
Anne Miedema 1.20.10
Durk Reinsma 1.25.00
Piet Sikkema 1.25.31
Haye Talsma 1.26.09

10 km
Henk van Vilsteren 52.05
Pieter van der Bij 53.10
Dick Baas 58.22
Johan Rangelrooy 58.39
Jose Baas 58.50
Thea Methorst 59.37
Oda Sonsma 1.05.07
Jeltsje Brouwer 1.05.16
Djurra Bijlsma 1.05.16
Jantsje van Vilsteren 1.14.49
Siemie Reinsma 1.14.49

Oerpolderloop 23-03-2014

7 km
Pieter van der Bij 0:39:37

14 km
Obe Veldman 1:08:08
Jose Baas-Zondag 1:25:33

Merenloop Grou 9-3-2014

14 km
Peter Sibma 0:57:41
Pieter Talsma 1:00:43
Tsjerk-Sake Castelein 1:05:52
Jurjen Broersma 1:10:04
Obe Veldman 1:07:22
Durk Reinsma 1:12:13
Lieneke de Jong-Goris 1:15:14
Piet Sikkema 1:15:44
Andre van Dijk 1:15:44

Douwe Ybema 1:19:27
Harm Zwier 1:20:30
Jan Veenstra 1:20:44

10 km
Greta van der Meer 0:52:25
Pieter van der Bij 0:53:57
Jeannet Nagtegaal 0:56:25
Harm Langeveld 0:56:33
Jose Baas-Zondag 0:58:38

5 km
Siemie Reinsma 0:27:47

Loopschool
Henk van Vilsteren 23.14
Jetske van,t Blik 24.54
Hette de Vries 25,31
Tjeske Bijlsma 27.39
Siemie Reinsma 27.47
Djurra Bijlsma 29.00
Hendrika Vis 29.02
Miranda Velting 29.41
Sylvia de Boer 30.28
Yvonne Bergsma 30.49
Jantsje van Vilsteren 34.46
Tineke Koopmans 34.47


Oliebollenloop Gorrendijk 31-12-2013
6,4 km
Pieter van de Bij 33.18

Oudejaarsloop Marrum 28-12-2013
5,4 km
Pieter van de Bij 28.24

Gaasterlan Run Serious Request 21-12-2013
5 km
Pieter van de Bij 25.51

Ameland Adventurerun 14-12-2013
10 km
Pieter Talsma 0:40:03
Monica Westra 0:57:38
Jeannet Nagtegaal 0:57:50
Siemie Reinsma 1:04:32
Fetsje Reinsma 1:02:26
Tini van Vilsteren-Talsma 1:09:52 (Siemie Reinsma)

21 km
Peter Sibma 1:29:32
Durk Reinsma 1:48:55
Klaske Post 1:59:59

Morra Kikarun Hemelum 8-12-2013
5,5 km
Pieter van de Bij 27.57

Diever, boscross halve marathon
Jose Baas-Zondag 2:21:28

Hoge Veluwe Loop Hoenderloo, 6-10-2013
21km
Durk Reinsma Wergea 1:53:56

10 km:
Fetsje Reinsma 1:01:25
Siemie Reinsma 1:03:02
Tini van Vilsteren-Talsma 1:11:09

10 van Drachten, 6-10-2013
10km
Pieter van der Bij 53.18

Joustermerke loop, 29-9-2013
10km
Pieter van der Bij 57.02

11e Roekeloop Weidum, 15-9-2013
7km
Pieter van der Bij 38.36

Burgumrun, 8-9-2013
5km
Tini van Vilsteren-Talsma 35.30
Pieter van der Bij 27.11

Sneek-Bolsward Sneek, 31-8-2013
5km
Pieter van der Bij 26.00

Millenniumloop Garyp, 23 augustus 2013
Peter Sibma 38.45 10 KM
Lieneke de Jong 51.00 10 KM
Siemie Reinsma 33.26 5 KM

Golleloop Wirdum, 21 juni 2013

8 km
Tjepke Stelwagen 0:42:01

12 km
Peter Sibma 0:48:49 (3e)
Pieter Talsma 0:51:09
Anne Miedema 1:02:10

 

Leijenloop, Opeinde, 15 juni 2013
21 km
Peter Sibma 1:26:13
Ate Bijlsma 1:30:14

21 km
Jose Baas-Zondag 1:09:09

De Lus van Akkrum 5-6-2013
11.8 km
Ate Bijlsma 0:48:17
Pieter Talsma 0:48:40
Haye Talsma 0:59:31
Jan Veenstra 1:04:21
Durk Reinsma 1:03:22
Dick Baas 1:10:26
Janet Nagtegaal 1:09:39
Jose Baas 1:11:37
Thea Methorst 1:12:25

7,7 km
Siemie Reinsma 1:18:19

Bulleloop, Lekkum, 24 mei 2013
16,9 km
Peter Sibma 1:07:10 (1e)
Ate Bijlsma 1:09:19 (2e)

Marikenloop, Nijmegen 26 mei 2013
10 km
Tini van Vilsteren-Talsma 1:13:33

Twirreloop 8-5-2013

14,7 km
Peter Sibma 55:58
Pieter Talsma 57:35
Tsjerk-Sake Castelein 1:02:37
Durk Reinsma 1:14:20
Andre van Dijk 1:16:18
Jose Baas-Zondag 1:24:32

10,2 km
Dick Baas 58:07
Thea Methorst 1:01:50
Anneke Boonstra 1:10:48
Mijja Zijlstra 1:10:49
Siemie Reinsma 1:17:51
Tini van Vilsteren 1:17:51

5 km
Tineke Cazemier 41.09

Ronde van Oranjewoud 4-5-2013
10 EM
Tsjerk-Sake Castelein 1:14:53
Klaske Post 1:24:44

Slach om'e mar 21-4-2013
21,1 km
Peter Sibma 1:29:15
Ate Bijlsma 1:32:34
Pieter Talsma 1:33:05

Condensloop 6-4-2013

5 km
Greta van der Meer 24:55
Tini van Vilsteren-Tal 37:53
Jantsje van Vilsteren 38:52

10 km
Klaske Post 50:32
Jose Baas-Zondag 58:16

Merenloop 10-3-2013

14 km
Pieter Talsma 0:59:04
Tsjerk Sake Castelein 1:04:50
Anne Miedema 1:12:03
Douwe Ybema 1:13:51
Haye Talsma 1:15:26
Durk Reinsma 1:16:52
Jan Veenstra 1:21:47

10 km
Harm Zwiers 0:52:19
Harm Langeveld 0:52:38
Jeannet Nagtegaal 0:56:44
Jose Baas-Zondag 0:56:45
Grietsje Paulusma 1:17:33


5 km
Greta van der Meer 0:24:15
Jurjen de Vries 0:31:40
Thea Methorst 0:32:34

Loopschool 5 km
Dick Baas 0:27:12
Eelke Boersma 0:27:49
Hilly de Haan 0:29:35
Tineke Hooisma 0:30:15
Siemie Reinsma 0:31:12
Atchan Zijlstra 0:31:20
Max Huizinga 0:3159
Tineke Cazemier 0:32:04
Jeltsje Brouwer 0:32:47
Anneke Boonstra 0:32:52
Myja Zijlstra 0:35:42
Tiny van Vilsteren 0:37:52
Tineke Koopmans 0:37:53
Jantsje van Vilsteren 0:37:55

 

Oerpolderloop 24-2-2013
Jose Baas-Zondag 1:23:06


Tzum 26-1-2013
16 km
Jose Baas 1:34:06

Schoorl, 10-2-2013
21,1 km
Jose Baas 2:06:26

Adventure run Ameland 15-12-2012
10 km
Pieter Talsma 40:41
Tjepke Stelwagen
Jeanet Nagtegaal 59:05
Monica Westra 1:01:59
Anita Boer 1:08:22

21 km
Peter Sibma 1:28:28
Ate Bijlsma 1:32:22
Klaske Post 1:58:38
Jose Baas 2:11:39

Berenloop, Terschelling, 3-11-2012
21,1 KM
Pieter Talsma 1:26:17
Ate Bijlsma 1:27:45
Peter Sibma 1:27:54
Thys Visser 1:41:13
Anne Miedema 1:43:39
Tsjerk Castelein 1:45:06
Tjepke Stelwagen 1:52:21
Ingrid Hoekstra 1:52:52
Klaske Post 1:56:50
Jeannet Nagtegaal 2:07:16
Johan Mous 2:23:57
Oda Sonsma 2:21:39

Strontraceloop, Workum, 27-10-2012
15,5 km
Jose Baas 1:34:08

Groningen, 14 oktober 2012
4 mijl
Thea Methorst 0:38:00

Eindhoven, 14 oktober 2012
halve marathon
Ate Bijlsma 1:30:51
Peter Sibma 1:31:36


Fytrisloop, Westerein, 13 oktober 2012
15,5 km
Pieter Talsma 1:04:01 1e heren senioren

Hoge Veluwe Loop, 07 oktober 2012
Durk Reinsma 0:51:57

Joustermerkeloop, Joure, 29 september 2012
12 km
Jose Baas-Zondag1:17:01


  1995
29 nov
coopertest
1996
23 okt
3 km
1997
september
Coopertest
1998
september
200 m baan
1500 m 2002
4 sept
coopertest
2 km 2008
12 nov
coopertest
1000 m 2012
3 sept
5  km
2012
10 sept
coopertest
Annie Andringa 2777         2520   2450 4:19    
Jose Baas 2281     0:43 7:51           1969
Ate Bijlsma               3150 3:17 18:15 3095
Tjerk Castelein               3000   20:25  
Ida Hoekstra         7:50 2310 10:15 2100 4:40    
Anne Miedema   10:01 3200 0:29 5:29   7:52     23:50  
Siska Ravensbergen               2400 4:40    
Durk Reinsma                 4:15   2445
Fetsje Reinsma   15:58                 2015
Siemie Reinsma   16:28   0:40 7:13 2395 10:15   4:53    
Martha Sjoerdsma 2779 15:13       2520 9:31 2450 4:19   2415
Haye Talsma 2824         2810 8:20 2750   23:25 2530
Pieter Talsma   11:05 2915     3400     3:11 19:15 3090
Jan Veenstra   11:59       2600 9:27       2450
Jurjen de Vries 2551 13:45 2635   7:15            
Els v.d. Wal             9:19        
Douwe Ybema                   22:45 2610
Renske Bultstra                     2440
Tjepke Stelwagen                   23:40 2435
Harm Zwier                   25:40 2425
Harm Langeveld                   25:41 2360
Janet Nachtegaal                   27:00 2255
Klaske Post                   23:52 2220
Thea Methorst                     2000
Oda Sonsma                   28:34 1960

 

Coopertest maandag 10 september 2012
Ate Bijlsma             3095 meter
Pieter Talsma         3090 meter
Douwe Ybema        2610 meter
Haye Talsma          2530 meter
Annie Andringa      2460 meter
Jan Veenstra          2450 meter
Durk Reinsma        2445 meter
Renske Bultstra     2440 meter
Tjepke Stelwagen  2435 meter
Martha Sjoerdsma 2415 meter
Harm Zwier            2425 meter
Harm Langeveld    2360 meter
Janet Nachtegaal   2255 meter
Klaske Post            2220 meter
Fetsje Reinsma      2015 meter
Thea Methorst       2000 meter
Oda Sonsma         1980 meter
José Baas             1960 meter

Maandag 3 september 2012 testloop 5 kilometer.
Ate Bijlsma               18.50
Pieter Talsma           19.15
Tjerk Castelein         20.25
Douwe Ybema          22.45
Tjepke Stelwagen     23.40
Haye Talsma             23.25
Klaske Post               23.52
Anne Miedema          23.50
Harm Zwier                25.40
Harm Langeveld        25.41
Jeannet Nachtegaal   27.00
Siska Ravensberg       ?
Oda Sonsma              28.34

BurgumRun, Burgum, 9 september 2012
16,1 km
Peter Sibma 1:09:41
Tsjerk-Sake Castelein 1:22:22

5 km
Greta van der Meer 0:29:06
Debby Wiersma 0:31:31

Millenniumloop, Garyp 10 km, 2012
1e Pieter Talsma tijd 38.54
2e Peter Sibma tijd 39.06
4e Ate Bijsma tijd 39.51
Anne Miedema tijd 48.17

Golleloop,Wirdum 12 km, 22-6-2012

Ate Bijlsma 0:50:28
Pieter Talsma 0:50:36
Peter Sibma 0:50:48
Anne Miedema 1:02:45

Olde Wierdenloop
10,3 km

Jose Baas-Zondag 1:06:51

Boerenloop in Abbega 9-6-2012
10 km
José Baas 59:14

Lus van Akkrum 06-06-2012
11.8 km
Ate Bijlsma 0:46:48
Pieter Talsma 0:46:51
Peter Sibma 0:46:55
Tjerk Castelein 049.13
Jan Veenstra 1:03:19
Janet Nagtegaal 1:07:59
Ida Hoekstra 1:09:40
Jose Baas-Zondag 1:11:12
Thea Methorst 1:12:46
Oda Sonsma 1:14:29

Loop Leeuwarden 3 juni 2012
21 km
Peter Sibma 1:28:07
Ate Bijlsma 1:29:45
Tsjerk-Sake Castelein 1:35:56
Marcel Swart 1:42:18
Klaske Post 1:50:05
Renske Bultsma 1:58:33

ODV Bosloop Wijnjewoude 24 mei 2012
16,1 km
Ate Bijlsma 1:08:19
Pieter Talsma 1:08:24
Peter Sibma 1:11:16

Bulleloop Lekkum 18 mei 2012
16,5 km
Ate Bijlsma 1:09:22
Pieter Talsma 1:09:30
Peter Sibma 1:11:19

Twirreloop 11 mei 2012
14.7 km
Pieter Talsma 0:56:27
Ate Bijlsma 0:57:01
Annie Andringa 1:13:36
Renske Bultsma 1:21:03

10 km
Anne Miedema 0:50:18
Breta v.d. Meer 0:59:04
Debby Wiersma 1:02:06
Jose Baas-Zondag 1:02:22
Oda Sonsma 1:02:44
Thea Methorst 1:02:45
Fetsje Reinsma 1:06:14
Siemie Reinsma 1:06:14

5 km
Alexandra Krul 0:40:39

Slach om 'e Mar, Burgum, 21 april 2012
halve marathon
Peter Sibma 1:31:49
Ate Bijlsma 1:36:48

11 km
Jeannet Nagtegaal 1:05:23

Marathon Lac d’ Annecy 15 april 2012
Jose Baas-Zondag 4:45:47

Cascaderun Hoogeveen 15 april 2012
5 mile
Oda Sonsma 50:14

Oerpolderloop 26 februari 2012
14,1 km
Jose Baas 1:29:29

Schoorl 12 februari 2012
21 km
Klaske Visser 1.50.17

Sylvesterloop Poppenwier 31 december 2011
5 km
Jurjen de Vries 32min. 28 sec.

Ameland Adventure Run 17 december 2011
21.1 km
Durk Reinsma 1:49:50
Klaske Post 1:54:29
Siska Ravensberg 2:06:50
Jose Baas-Zondag 2:11:27
Anita Boer 2:20:36

10 km
Pieter Talsma 0:39:50
Jeannet Nagtegaal 0:58:42

5 km
Ingrid Hoeksta 0:33:23
Marijke de Jager 0:34:39

Montferlandrun 4 december 2011
Jose Baas-Zondag 1:34:27

Zevenheuvelenloop 20-11-2011
15 km
Anita Boer 1:31:47

Berenloop Terschelling 6-11-2011
21 km
Pieter Talsma 1:27:06
Ate Bijlsma 1:30:03
Tsjerk Sake Castelein 1:37:10
Peter Sibma 1:38:59
Durk Reinsma 1:46:56
Tjepke Stelwagen 1:52:14
Johan Mous 2:19:59
Klaske Post 1:50:11
Hennie Sinnema 2:02:25
Jeannet Nagtegaal 2:03:02
Ida Hoeksta 2:05:58
Jose Baas-Zondag 2:10:42

De Hoge Veluwe Loop 9-10-2011
21 km
Thys Visser 1:38:09
Durk Reinsma 1:50:17

De Golleloop Wirdum 1-7-2011
12 km
Ate Bijlsma Garyp 46.37
Peter Sibma Garyp 47.07

Lus van Akkrum 1 juni 2011
11,7 km
Ate Bijlsma 45:09
Pieter Talsma: 0:45:30
Peter Sibma 45:47
Tsjerk Sake Castelein 49:13
Jan Veenstra 56:55
Renske Bultsma 1:06:27
Jeanet Nagtegaal 1:06:38
Monica Westra 1:06:46
Jose Baas-Zondag 1:12:31

Twirreloop Wytgaard 11 mei 2011
14,7 km
Ate Bijlsma 56.26
Tsjerk-Sake Castelein 59.14
Thies Visser 1.03.28
Jan Veenstra 1.10.24
Durk Reinsma 1.10.24
Klaske Post 1.13.29
Annie Andringa 1.14.16

10 km
Pieter Talsma 40.35
Obe Veldman 47.11
Jeannet Nagtegaal 53.21
Monica Westra 53.21
Ida Hoekstra 55.50
Allet Bijlholt 56.45
Oda Sonsma 1.05.22

5,8 km
Jeltsje Brouwer 37.07
Klaske Meersma 37.36

Ronde van Oranjewoud, 8 mei 2011
10 mijl
Klaske Post 1:25:59

Sponsorloop Garyp, 7 mei 2011
10,3 km
Ate Bijlsma 2e 40:50
Pieter Talsma 4e 41:25
Peter Sibma 5e 42:07
Tsjerk Sake Castelein 10e 48:10

Kollumerkatloop 29 april 2011
14,7 km
Ate Bijlsma 0:53:51
Peter Sibma 0:55:00

De marathon van Zeeuws Vlaanderen
Zaterdag 16 april
José Baas 5:01:23

Condensloop, 2 april 2011, Leeuwarden

10 km
Jeannet Nagtegaal 56:30
Monica Westra 59:37
Betty Nagelhout 1:02:03
Ate Bijlsma 39:00
Peter Sibma 39:15
Pieter Talsma 39:23
Jurjen de Vries 1:09:44
Klaske Meersma 1:10:26

halve marathon
Tsjerk-sake Castelein 1:39:26

 

Dokkum, Bonifatiusloop 19 maart 2011
Jose Baas-Zondag 2:10:30 uur

Merenloop, loopschool
13-3-2011
5 km
Monigue 39.36
Bianka 36.07
Martina 31.58
Lutske 31.54
Karin 31.28
Pascalle 31.28
Ingrid 31.26
Wiesje 30.23
Renske 30.05
Thea 30.05
Janna 30.04
Madelon 29.49
Jeltsje 29.11
Marjet 27.58
Anita 27.35

10 km
Klaske 1.06.50

Merenloop,
zondag 13-3-2011

14 km
Peter Sibma 0:59:06
Ate Bijlsma 0:59:07
Pieter Talsma 1:01:27
Klaske Post 1:06:10
Tsjerk-Sake Castelein 1:09:04
Douwe Ybema 1:10:52

Durk Reinsma 1:12:09
Andre van Dijk 1:13:15
Jan Veenstra 1:14:00
Renske Bultsma 1:19:29

10 km
Obe Veldman 0:48:20
Harm Zwier 0:53:18
Ida Hoekstra 0:55:52
Harm Langeveld 0:56:57
Jose Baas-Zondag 0:58:08
Betty Nagelhout 1:01:28
Jurjen de Vries 1:04:49

5 km
Siska Ravensbergen 0:24:40
Siemie Reinsma 0:27:35


Oerpolderloop
6-3-2011
Obe Veldman 1:10:19
Jose Baas-Zondag 1:23:17
Ida Hoekstra 1:21:55

Kleine Wielenloop
12-2-2011, 10 km
Ida Hoekstra 59:08

Leeuwarden - Marssum - Leeuwarden
5-1-2011, 10 km
Jeannet Nagtegaal 57:42

Tzum 22-1-2011 10EM
Pieter Talsma 1:04:40 (2e)
Peter Sibma 1:06:32 (5e)
Jose Baas 1:38:39

Be Quickloop Dokkum 8-1-2011
10 km
Ida Hoekstra 1:00:33 1:00:15 netto
Jose Baas 1:03:32 1:03:16 netto

Adventure run Ameland 11-12-2010
10 km
Pieter Talsma 39:57
Peter Sibma 41:16
Klaske Post 51:09
Jeanette Nagtegaal 57:40
Jose Baas 1:00:33
Jose Berends 1:01:45
Ingrid Hoekstra 1:04:24

Berenloop Terschelling 7-11-2010
21,1 km
23 Ate Bijlsma 1:28:09
24 Pieter Talsma 1:28:16

Peter Sibma 1.29.13
Tsjerk-Sake Castelein 1:33:21
Thijs Visser 1.34.15
Anne Miedema 1.41.01
Tjepke Stelwagen 1:47:21
Durk Reinsma 1:48:23
Klaske Post 1:48:03
Monica Westra 1:57:52
Jeannet Nagtegaal 1:58:18
Allard Kielman 2.03.32
Hennie Sinnema 2.03.49
Jose Baas-Zondag 2:09:17
Ingrid Hoekstra 2:22:05
Ida Hoekstra 2:07:08
Ankie vd Velde-Liembur 2:15:28

Foto's Berenloop Terschelling Piet van Dijk Klik hier

Fytrisloop Zwaagwesteinde 16-10-2010
15 km
5 Pieter Talsma Warten 1.02.42
7 Peter Sibma Garijp
1.03.27